Our product range includes a wide range of screw lock l-1 28mm smooth white dispenser, screw lock l-1 28mm white and golden dispenser, on/off l-28mm black with golden dispenser and on/off l-1 24mm smooth white dispenser.





₹ 4.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Professional |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | Cosmetics and Pharma |
| Brand | MKS |




₹ 10.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Professional |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage | Cosmetics and Pharma |
| Brand | MKS |




₹ 10.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Professional |
| Country of Origin | Made in India |
| BRAND | MKS |




₹ 5.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Neck Size | 24 mm |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Professional |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | MKS |
Honey Anand (CEO)
MKS Anand Enterprises
1st, 112 B, Shivlok House1, Karampura, New Moti Nagar, New Delhi - 110015, Delhi, India


