We are a leading Manufacturer of flip top 20mm brown cap, flip top 24mm green cap, flip top 20mm black long neck cap and flip top 20mm golden cap from New Delhi, India.






₹ 1.50 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 20 mm |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 24 mm |
| Color | Green |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 2 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 20 mm |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 5.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 20 mm |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |
Honey Anand (CEO)
MKS Anand Enterprises
1st, 112 B, Shivlok House1, Karampura, New Moti Nagar, New Delhi - 110015, Delhi, India


