Leading Manufacturer of 42mm green silicon foaming brush, 40mm white foam pump, 30mm plastic foam pump white, 40mm black foam pump, 42mm silicone brush foaming pump white and dispenser foaming pump 40mm white from New Delhi.
₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Brush Size | 15 inch |
| Brush Type | Handle Brush |
| Color | White |
| Bristle Stiffness | Soft |
| Bristle Material | Silicone |







₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 100,200 ml |
| Neck Size | 42mm |
| Operation Mode | Manual |
| Usage/Application | Personal |
| Brand | mks |
| Country of Origin | Made in India |
| mks | brand |





₹ 10.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 25000 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| brand | mks |
| usage | cosmetic |
| material | plastic |




₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Material | Plastic |
| Capacity | 100,200ml |
| Neck Size | 40 mm |
| Operation Mode | Manual |
| Brand | mks |
| Usage/Application | Personal |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Neck Size | 40 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Packaging Type | Box |
| Usage/Application | Foaming |
| Material | Plastic |
| Capacity | 100ML |
| Pack Type | Box |





₹ 13 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Neck Size | 40 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Honey Anand (CEO)
MKS Anand Enterprises
1st, 112 B, Shivlok House1, Karampura, New Moti Nagar, New Delhi - 110015, Delhi, India



