Our range of products include 100ml clear sleek pet bottle, 500ml black avon pet bottle, 500ml clear pet bottle, spray bottles, hdpe bottle 500ml white and 1ltr black avon pet bottle.




₹ 3.90 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| COLOR | CLEAR |
| BRAND | MKS |
| MATERIAL | PET |
| USAGE | COSMETIC AND PHARMA |



₹ 9 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| BRAND | MKS |
| COLOR | BLACK |
| MATERIAL | PET |
| USAGE | CAR POLISH AND COSMETIC |



₹ 9 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 500ML |
| Material | pp |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 3 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Pump Dispensers |
| Neck Diameter | 28 mm |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Recyclable |
| Usage and Application | Personal Care Products |



₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 1 litre |
| BRAND | MKS |
| COLOR | BLACK |
| MATERIAL | PET |
| USAGE | CAR POLISH |
Honey Anand (CEO)
MKS Anand Enterprises
1st, 112 B, Shivlok House1, Karampura, New Moti Nagar, New Delhi - 110015, Delhi, India




