Our range of products include flip top 24mm golden cap, flip top 24mm blue cap, flip top 20mm tale green cap, flip top 20mm dark green cap and disctop 24mm white with silver cap.




₹ 6.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 24 mm |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |





₹ 2.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 24 mm |
| Color | Blue |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 1.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Diameter | 20 mm |
| Color | Green |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |
| specific color | tale green |



₹ 1.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Diameter | 20 mm |
| Color | Green |
| Material | PET |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | MKS |
| Country of Origin | Made in India |



₹ 7.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Neck Size | 24mm |
| Material | plastic |
| Color | white silver |
| Cap Type | disctop |
| Country of Origin | Made in India |
| brand | mks |
Honey Anand (CEO)
MKS Anand Enterprises
1st, 112 B, Shivlok House1, Karampura, New Moti Nagar, New Delhi - 110015, Delhi, India



